To čo nás posúva ďalej ......

Autor: Dominika Gaštanová | 28.12.2012 o 13:23 | (upravené 28.12.2012 o 13:29) Karma článku: 7,96 | Prečítané:  549x

Som vďačná za každé sklamanie, slzu, či radosť, strach, hádku, zážitok, či nových ľudí a nie v poslednom rade za  lásku ...to všetko ma posilnilo a dalo do ďalšieho roka človeka dúfam, že lepšieho.

Je koniec roka a asi každý rekapituluje ...rekapituluje sám v sebe, možno s niekým blízkym. Aj ja som to urobila a prišla som na to, že tento rok a Vianoce neboli vôbec to, čo som chcela, či čakala, ale i napriek tomu všetkému čo sa udialo a možno pokazilo, neudialo, či bolo iné než som si myslela, stretla som ľudí za ktorých som vďačná a zážitky, ktoré mi už nik nevezme a verím, že časom na to zlé zabudnem a zostane už iba to pekné. A tak som vďačná za tento rok ...naozaj vďačná.

 

Skúsme sa aspoň na konci roka zastaviť a povedať sami pre seba, čo stálo za to, za čo sme vďačný ...ozvať sa ľudom na ktorých sme nemali čas, odpustiť tým, ktorý nám ublížili. Zastaviť sa aspoň teraz ku koncu roku aby sme boli na chvíľu kúsok ľudský a mysleli viac na druhých ako na seba. Potešiť niekoho, iba tak ... prejsť sa pozorovať všetko to, čo nám počas roka ušlo, či robiť veci, ktoré sme si mysleli, že nikdy neurobíme, či nebol na ne čas. Povedzme tým ktorých ľúbime ako veľmi ich ľúbime a čo pre nás znamenajú....zastavme sa aspoň na pár chvíľ, ktoré pre niekoho budú možno znamenať večnosť s Vami.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?